Červenec 2010

Svatební obřad na ledě, olympijští vítězové si pozvali Pljuščenka a spol.

24. července 2010 v 20:26 | Cornelia Hale |  Krasobruslařská rubrika
Už tři roky jsou úředně manželé, ale slávu svatebního obřadu okusí až nyní. A čínští olympijští vítězové v krasobruslení Süe Šen a Čao Chung-po si to užijí s plnou parádou - na ledě v rámci nevídaného galapředstavení.
Šen Süe a Čao Chung-po v krátkém programu olympijského závodu sportovních dvojic.foto: AP
Šen Süe a Čao Chung-po v krátkém programu olympijského závodu sportovních dvojic.
Čínský pár na olympijských hrách ve Vancouveru uťal 46 let trvající ruskou dominanci v soutěži sportovních dvojic a získal pro svou vlast první krasobruslařské zlato. Dvojice tím navázala na triumf z roku 2007, kdy triumfovala na světovém šampionátu.
Právě po tomto vítězství Čao Chung-po požádal Süe Šen o ruku a následně se úředně stali manželi. Svůj sňatek však podle tradice musí veřejně oslavit.
"Přáli jsme si naši svatbu zkombinovat s jedinečnou lední show, abychom demonstrovali svůj vděk našim přátelům a příznivcům," vysvětlil důvod tříletého odkladu Čao Chung-po pro agenturu Sin-chua.
Svatební exhibice, která se uskuteční 4. září pod názvem Artistry on Ice, se zúčastní i ruské krasobruslařské legendy Jevgenij Pljuščenko a Alexej Jagudin, bývalý mistr světa Stéphane Lambiel, Američan Johnny Weir či Japonka Mao Asadaová.

Není nic více sexy, než plešatý muž – svoji pleš ale musí umět prodat!

24. července 2010 v 20:25 | Cornelia Hale |  Kosmetická rubrika
Plešatění je pro muže osobní tragédie - podobně jako pro nás ženy, když se nám objeví první šedivý vlas. Alespoň tak se k tomuto staví muži. Přitom mne se pleš líbí a podobně se k tomu staví i řada jiných žen. Takže pokud se vám objevili kouty, řídnou vám vlasy nebo již vykoukla hlava bez vlasů, přestaňte si zoufat. Podle mne je to sexy!

Těžko říct, kdo přišel s myšlenkou, že plešatí muži mají silnější libido než ti bez pleše, a těžko říct, co je pravdy na tom, že plešatějící muži mají více mužských hormonů a tudíž se předpokládá, že jsou i více mužní. Na mne to ale takto skutečně působí. Můj přítel neplešatí - škoda. A myslím to vážně, líbí se mi to. A i když mi i přes nadbytek vlasů připadá mužný až až, s pleší by byl určitě ještě více sexy.

Sedím v kavárně a koukám na dva "hezouny" (myšleno v pozitivním slova smyslu). Věk kolem 40 -& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; #160;tam pro mne začíná sexy muž. Oba již mají na hlavě sotva polovinu své dřívější hřívy. Jsou neuvěřitelně sexy. Vlasy mají oholené na asi milimetrovou délku. Jeden z nich má stejně dlouhý, milimetrový plnovous. Tato kombinace je skutečně dokonalá. Žádný pokus oholit si jiné části těla -& #160;chlupy patří na mužské nohy i hruď -& amp; amp; #160;a třeba i někam jinam. Jestli se rozhodnete holit si podpaží, prosím. Tady se dá uznat, že jde o hygienu. Muže s oholeným pohlavím jsem v reálu vlastně nepotkala a taky o to příliš nestojím. Jsou věci, kam podle mne chlupy patří a pak místa, kde mi neschází - například na hlavě.

Takže život s padajícími vlasy nekončí. Neklesejte na duchu a hlavně nepropadejte sebelítosti a ztrátě sebeúcty. Buďte mužem, který umí nosit svoji sexy pleš! Ať si pohled na vás užijeme!


Co nikdy nedělejte!

  • Nikdy pleš nemaskujte "přehazovačkou".
  • S pleší nenoste dlouhé ani delší vlasy - holte s i vlasy na milimetrovou délku.
  • Neschovávejte pleš samoúčelně klobouky ani čepkami - samozřejmě pokud se nepotřebujete chránit před sluncem nebo zimou.
  • Nezanedbávejte ochranu před sluncem - i na hlavu patří opalovací krém s vysokým faktorem. Spálená rudá kůže na hlavě dobře nevypadá.
  • Dbejte o svoji vlasovou pokožku. Lupy jsou nepřípustné. Používejte v případě potřeby šampóny proti lupům.
  • Zapomeňte na komplexy - noste svou pleš s noblesu a umějte si z ní udělat legraci.
  • Nepodezírejte ženy, že se vám na pleš koukají s odporem - nejspíš jim připadáte sexy stejně jako mne.
Madonna s dcerou Lourdes vytvořila kolekci pro mladé dívky se stylem

24. července 2010 v 20:24 | Cornelia Hale |  Módní rubrika
Celým svým jménem Madonna Louise Veronica Ciccone, kterou téměř všichni známe pouze jako Madonnu, nás opět překvapila.  Její celý život se prakticky točí téměř jenom kolem hudby. Madonnu známe především jako zpěvačku, tanečnici, skladatelku, nebo jako herečku či producentku. Kromě jejích profesních úspěchů, se ale Madonnin život točí i kolem jejich dětí: Rocca, Davida a Lourdes. A právě s dcerou Lourdes, narozenou v roce 1996, pro nás Madonna připravila módní překvapení. O co se tedy jedná?

51-letá královna popu Madonna se umí pohybovat nejen v oblasti hudby. Její pole působení se již brzy rozroste i do oblasti vlastní módy a designu. Se svou třináctiletou dcerou Lourdes (Lola) Leon totiž již brzy odstartuje řadu módního oblečení pro mladé teenagery. Madonna, která vyrůstala v Rochester Hills, již několikrát toužebně poznamenala, že by se velice ráda zbavila své přezdívky "Material Girl". Tuto přezdívku si Madonna vysloužila již před desítkami let, a to v roce 1985. Tenkrát totiž tato populární zpěvačka nazpívala hit se stejnojmenným názvem, tedy "Material Girl" a od té doby se této přezdívky nezbavila. A možná po srpnu tohoto roku už ani nikdy nezbaví.


"Kdybych věděla, že do konce mého života, budu označována a vnímána jako ta "Material Girl", asi bych píseň nikdy nevydala, poznamenala jednou Madonna při rozhovoru s MTV News. Ironicky však, tento "Material Girl styl", který je v podstatě reprezentován rebelskou kůží v kombinaci s holčičí krajkou, úspěšně přežil téměř všechna Madonnina módní období.


"Velice se mi líbí styl a modely oblečení, které nosí má dcery Lola, a myslím si, že tato naše módní linie je rozhodně rozšířením jejího způsobu a stylu oblékání", vyjádřila se tisku o kolekci Madonna v roli pyšné matky. "Kombinujeme a sdružujeme struktury, tkaniny i základní prvky, které jsou prvky jak pánskými, tak dámskými." Exkluzivně pro Macy´s a ve spolupráci se společností Iconix Brand Group, se bude kolekce Madonny a její dcery Loly v buticích prodávat již od 3. srpna letošního roku 2010. Kolekce, symbolicky pojmenována "The Material Girl", bude obsahovat jak modely stylového oblečení, tak i řadu módních doplňků v podobě řady obuvi, kabelek i šperků. Lákavé budou nejen nabízené modely z kolekce The Material Girl, ale i jejich cenová relace. Ceny se totiž budou pohybovat něco mezi 12 a 40 amerických dolarů, cca 240 Kč až 400 Kč). A tak nemusíte být zrovna bohatí na to, abyste si pořídili něco z kolekce, kterou Madonna a její dcera již brzy uvedou.
Ilustrace, které můžete na našem módním serveru vidět, jsou prvními záblesky z kolekce. A do světa se dostávají další detaily a informace o kolekci The Material Girl. Tak třeba, podle vyjádření společnosti Macy´s, budou mezi cílovou skupinou této kolekce patřit dívky ve věku 13 až 24 let. Budou to dívky, které jsou spontánní a nebojácné. Dívky, které jsou často v módě ovlivněny dobrou hudbou, tancem a Hollywoodem. "Vše je pouze o sebevyjádření a také hodně o kreativním způsobu vrstvení - stejně jako image zpěvačky Madonny v 80. letech minulého století" , poznamenal prodejce.

Kolekce The Material Girl bude dostupná nejen v obchodních střediscích Macy´s, ale také na internetových stránkách online butku Macy´s .