Obrázek Září:

Není nic více sexy, než plešatý muž – svoji pleš ale musí umět prodat!

24. července 2010 v 20:25 | Cornelia Hale |  Kosmetická rubrika
Plešatění je pro muže osobní tragédie - podobně jako pro nás ženy, když se nám objeví první šedivý vlas. Alespoň tak se k tomuto staví muži. Přitom mne se pleš líbí a podobně se k tomu staví i řada jiných žen. Takže pokud se vám objevili kouty, řídnou vám vlasy nebo již vykoukla hlava bez vlasů, přestaňte si zoufat. Podle mne je to sexy!

Těžko říct, kdo přišel s myšlenkou, že plešatí muži mají silnější libido než ti bez pleše, a těžko říct, co je pravdy na tom, že plešatějící muži mají více mužských hormonů a tudíž se předpokládá, že jsou i více mužní. Na mne to ale takto skutečně působí. Můj přítel neplešatí - škoda. A myslím to vážně, líbí se mi to. A i když mi i přes nadbytek vlasů připadá mužný až až, s pleší by byl určitě ještě více sexy.

Sedím v kavárně a koukám na dva "hezouny" (myšleno v pozitivním slova smyslu). Věk kolem 40 -& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; #160;tam pro mne začíná sexy muž. Oba již mají na hlavě sotva polovinu své dřívější hřívy. Jsou neuvěřitelně sexy. Vlasy mají oholené na asi milimetrovou délku. Jeden z nich má stejně dlouhý, milimetrový plnovous. Tato kombinace je skutečně dokonalá. Žádný pokus oholit si jiné části těla -& #160;chlupy patří na mužské nohy i hruď -& amp; amp; #160;a třeba i někam jinam. Jestli se rozhodnete holit si podpaží, prosím. Tady se dá uznat, že jde o hygienu. Muže s oholeným pohlavím jsem v reálu vlastně nepotkala a taky o to příliš nestojím. Jsou věci, kam podle mne chlupy patří a pak místa, kde mi neschází - například na hlavě.

Takže život s padajícími vlasy nekončí. Neklesejte na duchu a hlavně nepropadejte sebelítosti a ztrátě sebeúcty. Buďte mužem, který umí nosit svoji sexy pleš! Ať si pohled na vás užijeme!


Co nikdy nedělejte!

  • Nikdy pleš nemaskujte "přehazovačkou".
  • S pleší nenoste dlouhé ani delší vlasy - holte s i vlasy na milimetrovou délku.
  • Neschovávejte pleš samoúčelně klobouky ani čepkami - samozřejmě pokud se nepotřebujete chránit před sluncem nebo zimou.
  • Nezanedbávejte ochranu před sluncem - i na hlavu patří opalovací krém s vysokým faktorem. Spálená rudá kůže na hlavě dobře nevypadá.
  • Dbejte o svoji vlasovou pokožku. Lupy jsou nepřípustné. Používejte v případě potřeby šampóny proti lupům.
  • Zapomeňte na komplexy - noste svou pleš s noblesu a umějte si z ní udělat legraci.
  • Nepodezírejte ženy, že se vám na pleš koukají s odporem - nejspíš jim připadáte sexy stejně jako mne. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama