Obrázek Září:

Dva designéři, kteří se vyhýbají konvencím, předvádí nevšední a oslnivé modely i pro letošní jaro a léto 2010

13. srpna 2010 v 11:52 | Cornelia Hale |  Módní rubrika
Jako každá jiná dámská (a nejen dámská) kolekce z tvorby Viktor&Rolf, byla i ta pro jaro a léto 2010 navržena s důvtipem, originalitou a citem pro kreativitu. Modely v dámské kolekci pro jaro a léto nádherně září odstíny pastelových barev, které vynikají také díky kontrastnímu použití černé barvy. 
Mezi působivým a veselým mixem pastelových barev najdeme samozřejmě i tradiční klasiku v podobě modelů oblečení zcela černé barvy a dále i upotřebení odstínů barev jemnějších, jako jsou světlounce růžová či šedá.
Kolekcí provází modely šatů těch nejextravagantnějších střihů, které přese všechno působí žensky a elegantně. Méně či výrazněji nařasené části látek se na modelech staly jakýmsi osobitým ztvárněním celé této jarní a letní kolekce společnosti Viktor&Rolf.

Nechybí ani volánky a jiné apartní zdobení. Nejen nařasenost a pastelové i jemně zbarvené kreace však tvoří kolekci pro jaro a léto 2010 zajímavou, nevšední a poutavou. Jsou to i různé průstřihy, optické efekty a dokonce i samotné díry vystřižené v modelech od této společnosti.Co se týče materiálového použití, vybrali si tito nizozemští designéři tyl (spíše desítky metrů tylu) i třeba luxusní satén.  V kolekci najdete jak nespoutané róby, tak mini šatičky, kalhoty všech délek i krásné sáčka a blůzy volnějších střihů. Neodolatelnou součástí modelů jsou pak i okouzlující boty nebo psaníčka do ruky.
FOTOGALERIE

Kolekce Viktor&Rolf pro letošní léto

foto_01_victor_rolffoto_02_victor_rolffoto_03_victor_rolffoto_04_victor_rolf
foto_05_victor_rolffoto_06_victor_rolffoto_07_victor_rolffoto_08_victor_rolf
foto_09_victor_rolffoto_10_victor_rolffoto_11_victor_rolffoto_12_victor_rolf
Strana 1/4<< zpět      |      další >>


O Viktor&Rolf

Módní společnost Viktor&Rolf založili dva umělci, Viktor Horsting a Rolf Snooren, oba narozeni v roce 1969. Seznámili se při studiu na arnhemské Akademii umění a designu v Nizozemí. Spolupracovat spolu začali po dokončení studia v roce 1992 a hned o rok později, v roce 1993, přesídlili do Paříže, aby úspěšně odstartovali svoji kariéru.

Jejich kolekce oblečení nejsou nikdy nudné, spíš naopak. Okolí umí zaujmout svými experimentálními výtvory, které opravdu hraničí až se samotným uměním. Například v roce 1999 zapůsobili v kolekci efektem černého divadla, kdy na modelkách zprvu svítili pouze bílé okruží na krku a mašle na pozadí. Vše bylo vidět až po rozsvícení reflektorů.

Společnost Viktor&Rolf se svými neobvyklými kolekcemi a okázalými, ale působivými modely zaznamenává úspěch po celém světě. V roce 2006 spolupracovali tito dva módní umělci i s oblíbenými švédskými módními butiky H&M. Řetězec butiků H&M nebyl však jediný s kým společnost Viktor&Rolf spolupracovala. Mimojiné se do spolupráce v roce 2009 pustili i například se společností Samsonite, s kterou se podíleli na tvorbě řady zavazadel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama