Obrázek Září:

Talika přivádí na trh prodlužující řasenku Lipocils Expert na přírodní bázi

10. září 2010 v 19:05 | Cornelia Hale |  Kosmetická rubrika
Kosmetická firma Talika se proslavila za hranicemi domovské Paříže zejména produkty zaměřenými na prodloužení a péči o řasy. Letos se rozhodla uvést na trh exkluzivně v řetězcích Sephora zdokonalenou verzi svého nejslavnějšího výrobku, gelu podporujícího růst řas. Unikátní sérum, jehož složení bylo objeveno již v roce 1948, se nyní stalo součástí speciální regenerační řasenky.


Prodloužení řas původně jako vedlejší efekt

Vytvoření hlavního trumfu společnosti Talika, složení séra prodlužujícího řasy, proběhlo vlastně náhodou. Po druhé světové válce v roce 1948 se podařilo lékaři Danielli Rochemu vytvořit mast, která měla za úkol mírnit popáleniny v oblasti obličeje a zejména očí, připomínek válečných hrůz. Vedlejším produktem léčivé masti byl však efekt prodloužení řas. Matka současného majitele firmy, Alexise de Brosses, zakoupila tuto mast od samotného Rocheho. Taliku tak můžeme považovat za téměř "rodinný" podnik. Zázračná mast, kterou se podařilo Rochemu namíchat a která obsahuje pouze přírodní složky, se stále objevuje v základní nabídce firmy. Jak to ale vypadá, její slávu brzy zastíní letošní novinka Lipocils Expert.


Výživa, prodloužení, regerace - vše v jednom!

Řasenka Lipocils Expert si klade za hlavní cíl prodloužit, natočit a ztmavit řasy. Prodlužující efekt je dosažen díky působení krému obsahujícího liposomy. Tyto mikroskopické částice řasy vyživují a společně s UV-fytofiltry chrání barvu řas. Výtažky z baobabu a pomerančové extrakty pomáhají bojovat proti volným radikálům. Lipocils Expert je tak striktně přírodním produktem. Jeho základem, kromě liposomového gelu, je směs dvanácti rostlinných výtažků, z nichž mezi nejdůležitější patří extrakty z jablka a kopřivy starající se o revitalizaci slabých řas. Lipocils Expert by zčásti měla sehrávat i anti agingovou roli. Liposomové sérum totiž obnovuje vrstvu epidermis v pokožce a podporuje zachování její elasticity. Přeloženo do řeči laika se jedná o snahu vymýtit nepěkný efekt povadlých víček očí.


Aplikace a výsledky Lipocils Expert

Řasenka Lipocils Expert na první pohled zaujme atypickým řešením aplikátoru liposomového gelu. Aplikátor se skládá ze dvou částí. Na vrchu je připevněna měkká ploška, která slouží k nanesení krému do oblasti víček, co nejblíže ke kořínkům řas. "Tělo" aplikátoru je tvořeno klasickým kartáčkem, který známe z běžných typů mascar. Kartáček se používá až následně po aplikaci krému. Prodlužující řasenku Lipocils Expert byste měli aplikovat vždy pouze na nenalíčené řasy.  Po dobu prvního měsíce používání je nejvhodnější nanášet gel dvakrát denně, tedy ráno a večer. Po uplynutí prvního měsíce se řasenka používá pouze jednou denně. Podle dermatologických testů, které byly provedeny na pařížské klinice Pitié-Salpetriére po dobu 28 dnů, dosáhly ženy prodloužení řas průměrně o 2,1 milimetru.

Přestože se zdá, že nová řasenka Lipocils Expert je učiněným zázrakem, rozhodně je na každé z nás zvážit, jestli si najdeme potřebný čas a svým řasám budeme věnovat tolik péče. Není však nic lepšího ke zhodnocení výrobku, než novinku Taliky vyzkoušet, a zažít ta prodlužující efekt "na vlastní oči".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama