Obrázek Září:

Chanel Couture je kolekcí s podzimní náladou

10. října 2010 v 19:19 | ♦Corny ♦fashion♦ |  Módní rubrika
Pokud kolekce Dior Couture 2010 byla plná barevných modelů a pestrých kreací, kolekce Chanel Couture 2010 je pravým opakem. Modely oblečení podzimní kolekce Chanel ze sebe vyzařují někdy až mrzutost a náladovost. Což vlastně k podzimu ale potažmo patří. Nejvíce tak dámské modely Chanel působí díky svým chladným barvám, mezi které zařadil Lagerfeld kaštanovou, lodenovou, hnědou, vínovou, tmavě modrou a mnoho dalších jiných, typicky podzimních barev. Podzimní náladou působily modely Chanel Couture 2010 i materiálově. Z použitých materiálů a látek nechyběl tak nechyběl například tvíd nebo sametové doplňky.
Z modelů oblečení Chanel Couture 2010 byly časté kostýmky, kabátky, bundičky, ale i šaty. Vše bylo představeno v nejrůznějších střizích. Od úzkých, přes tubulární a postupně se rozšiřující až po střihy volnější. Stejné rozmanité byly i délky modelů oblečení, většinou se však jednalo o střihy maličko delší. Charakteristické byly třeba i balónkovité střihy rukávů, které se objevily na vícero typech oblečení. Modely jsou velice vybraně zdobené různými doplňky, například v podobě luxusních kožešin nebo excentrických výšivek. Některé předvedené modely působí až futuristicky. Jiné módní kousky jako by byly zase inspirované dávnou ruskou aristokracií. Časté byly doplňky v podobě mohutných náramků, různé kozačky na podpatku do půl lýtek, které perfektně dokreslovaly podobu celého outfitu. Rozpuštěné a téměř až neupravené vlasy modelek dodávaly celé módní přehlídce přirozený a bezprostřední look, i když se jednalo často o elegantní Chanel modely.
Celkově řečeno se módnímu domu Chanel opět povedlo zaujmout svými elegantními modely oblečení zkrášlené nejrůznějšími stylovými doplňky a vytříbenými ozdobami. V čele s Karlem Lagerfeldem předvedl dům Chanel, dne 6. července 2010 v módní a romantické Paříži, neuvěřitelnou sbírku šedesáti čtyř dámských modelů podzimní sezóny, které ze sebe vydychovaly naprostou sebejistotu, sebevědomost, a neopominutelný luxus, ostatně stejně jako vždycky. I když módní návrhář Karl Lagerfeld, jak jsem již na začátku článku uvedla, poznamenal, že tato kolekce podzimních modelů pro něho bylo téměř noční můrou, jsem si jista, že nabídnout tyto modely většině ženám kdekoliv po celém světě, stal by se takový den pro ženy spíše jedním velkým obrovským snem než noční můrou. Módní dům Chanel je ve svých kolekcích, nevynechávajíce tuto poslední podzimní kolekci Couture 2010, vždy originální, nadčasový a originálně nápaditý. Proto zhlédněme tuto módní přehlídku v čele s Chanel modely i my a nechme se inspirovat stylem high fashion
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama