Obrázek Září:

Krasobruslař Pljuščenko nejel na mistrovství světa, ale do Prahy se chystá

2. října 2010 v 21:15 | ♦Corny♦fashion♦ |  Krasobruslařská rubrika
Přestože se geniální krasobruslař Jevgenij Pljuščenko neúčastnil březnového mistrovství světa v italském Turíně, čeští milovníci krasobruslení si budou moci jeho umění rozhodně vychutnat. Ruský krasobluslař vystoupí tento čtvrtek v Praze v programu Ice Olympic Tour. Ten bude hostit holešovcký stadion hokejové Sparty.
Fenomenální krasobruslař Jevgenij Plujščenko má Prahu rád. Ve čtvrtek vystoupí v exhibici Ice Olympic Tourfoto: AP
Fenomenální krasobruslař Jevgenij Plujščenko má Prahu rád. Ve čtvrtek vystoupí v exhibici Ice Olympic Tour
I české krasobruslení bude mít na ledové show své zastoupení - po boku Jevgenije Pljuščenka vystoupí talentovaný Michal Březina, který si z mistrovství světa odvezl velký úspěch v podobě 4. místa. V exhibičním představení se objeví také věhlasná jména jako Stéphane Lambiel, Aliona Savchenko, Robin Szolkowy.
"Jevgenij Pljuščenko Česko miluje. Jeho předcházející show se vždy u diváků setkaly s velkým zájmem, a proto se k nám rád vrací. Vzhledem k jeho nabitému programu bylo těžké najít vhodné termíny. Proto jsme rádi, že se to podařilo," říká za organizátory Eva Janoušková z goProduction.
Jevgenij PljuščenkoJevgenij Pljuščenko
Ice Olympic Tour, která odstartovala na konci března v Petrohradě a již ji hostila Moskva, Paříž, Bukurešť a Bratislava nabízí show plnou humoru, skoků, tanečního umění, ale i elegance a krásy, které ke krasobruslení patří.
"Pljuščenko už ve svých minulých vystoupeních prokázal, že je vrcholovým profesionálem sbírajícím nejvýznamnější sportovní tituly na světě, ale také, nebo možná především, skvělým bavičem a showmanem, schopným intenzivně komunikovat se svým publikem," láká Janoušková.
"Na ledové ploše budou i čísla plná humoru, jako například vystoupení akrobatického krasobruslaře Jakimenka za Ukrajiny, nebo neuvěřitelné ohýbání kolen v podání Kanaďana Graetze," vyzdvihuje pak své kolegy samotný Pljuščenko.
Vystoupení v Praze bude unikátní i tím, že umělecký zážitek ledové akrobacie umocní hudební doprovod maďarského houslisty Edvina Martona. "Oproti předcházejícím show bude Edvin Marton s jeho milionovými Stradivari jediným hudebním účinkujícím v programu. Tato show není totiž o muzice, ale o hlavně o krasobruslařských výkonech. A těch bude k vidění opravdu velké množství," popisuje pro MF DNES Pljuščenko.
Vyvolení diváci s VIP vstupenkami nakonec budou mít možnost nejlepší krasobluslaře světa i osobně poznat. To budou muset ale vyrazit do Karlových Varů, kam se show z Prahy 16. dubna přesune. "Po skončení programu budou mohou krasobruslaře osobně pozdravit na afterparty," dodává Janoušková.
Poslední zastávku v Česku bude mít Pljuščenko 19. dubna v Ostravě. Vstupenky jsou ještě stále v prodeji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama