Obrázek Září:

Špičkové novinky v úpravách oděvů nabízí sortiment značek Domu módy v Praze

12. října 2010 v 16:36 | ♦Corny ♦fashion♦ |  Módní rubrika
Největší novinku nadcházející sezóny v pražském Domě módy uvádí značka BUGATTI. Zpracování "FLEXITY" se využívá u business sak - pro zlepšení pohyblivosti a zvýšení celkového pohodlí je v partiích průramků a zad vložena vysoce elastická podšívka. Modely sak dokonale padnou a zároveň neomezují v pohybu. Značka BUGATTI přichází také se speciální úpravou čepic a klobouků "COOLMAX". Tyto trendy pokrývky hlavy se příjemně nosí a zabraňují pocení.
Skvělé vlastnosti má i jedinečná úprava textilu použitého pro zimní a podzimní bundy - "OUTLAST" . Výjimečné zpracování umožňuje lépe udržet tělesnou teplotu - bunda v zimě hřeje, v létě naopak chladí. Tuto speciální technologii využívá také NASA při výrobě oděvů do kosmu. Všechny značky, které se v Domě Módy prezentují s outdoorovým sortimentem, využily u vybraných artiklů vysoce funkční technologii "GORETEX". Modely obsahují membránu, která brání pronikání chladu, a zároveň umožňuje dobré dýchání materiálu. Mnohé zimní a podzimní bundy mají oblíbenou úpravu "WINDSTOPPER". Jejich součástí je technická membrána - nepromoká, ale umožňuje odvětrávání.


O trvanlivost barvy oblečení pečuje technologie "PERMA COLOR" (včetně nejnáročnějších variant PERMA BLACK a PERMA BLUE). U oděvů s tímto označením je zaručená stálost barev až 12 praní při dodržení pracích návodů. Nejvíce jich nalezneme u značek BRAX a BUGATTI. Košile OLYMP, ROY ROBSON a CARL GROSS lze zakoupit i v nežehlivém provedení a také s prodlouženou délkou rukávů 72 cm. Unikátní povrchová úprava "NANO" nevsakuje tekutinu okamžitě po polití, schne až osm krát rychleji a nemusí se žehlit. Vaše oblíbené svršky či doplňky tak zůstávají chráněné před poškozením. "NANO" zpracování lze najít u kravat značky OLYMP i u určitých výrobků BUGATTI, CARL GROSS nebo ROY ROBSSON.Nejúspěšnější střihovou novinkou ve světě pánské módy je jednoznačně fazóna "TEXAS". Jedná se o pánské kalhoty s větší šířkou v oblasti stehen. Speciálně podle přání českých spotřebitelů je navrhla firma BUGATTI. Pro dámy přišla s oblíbeným střihem punčochových kalhot "push-up" společnost WOLFORD. Přináší široký sortiment v oblasti punčochového zboží tvarujícího různé části postavy.Dům módy svým klientům poskytuje možnost flexibilního a vysoce účelného nákupu obleků. U vybraných modelů lze zakoupit zvlášť sako a kalhoty v rozdílných velikostech. Rozsáhlá škála nabízí nákup pánských obleků nejen od čísla 44 až do 64, ale i ve zkrácené (velikosti 23 až 33) a prodloužené délce (88 až 122). Vzhledem k tomu, že Dům módy zákazníkům umožňuje službu N.O.S. (never out of stock), výrobky v této nabídce lze kdykoliv dokoupit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama