Obrázek Září:

Trendy: Pohrajte si s pikantním prádýlkem – noste jej jako vrchní oblečení a šokujte!

2. října 2010 v 21:13 | ♦Corny♦fashion♦ |  Módní rubrika
Některé trendy se chytnou hned - obvykle ty méně odvážné. Ty více crazy chtějí vždy trochu času, než my, milovníci módy, nasbíráme odvahu se do nich pustit. A přesně takto je to s trendem, ve kterým nás návrháři přemlouvají natáhnout si "kalhotky přes punčocháče", nebo si vyrazit v punčochách s viditelnými podvazky. Trend nosit spodní prádlo jako vrchní část oděvu není novinkou. Provází nás již minimálně od letošních jarních kolekcí a kontinuálně, s ještě větší vervou, přichází i nyní na podzim a v zimě.
Naposledy jsme tady trend spodního prádla jako svrchního oblečení měli někdy kolem roku 1980 a až letos se určité módní prvky z té doby staly opět trendem pro letošní podzim a zimu. Třeba se nad tímto trendem budete pohoršovat a řeknete si, že tohle může nosit snad jen transexuál, ale proti gustu… Pokud si ale říkáte, že byste do toho klidně šla, jen kdybyste na to měla postavu, zastavím vás - protože i v tomto stylu si najde své téměř každá žena. Za co stydíte zahalte a odhalte vždy jen to, na co jste pyšná. I ženy s větší hmotností mohou nosit například živůtky - masivnější ramena snadno zahalíte šálou nebo sáčkem.Abyste to nepřehnala!

I když v tomto módním stylu snad přehnat nic nejde - sám už je totiž až příliš výstřední! Důležité je vždy zvážit, v čem si kam ještě můžete dovolit vyrazit a kam už ne. Na business jednání přece jen volte umírněnější varianty stylu - živůtky pod formální kostýmek si můžete dovolit i tady. Příliš sporé kalhotky či kraťasy a jiné extravagance raději vynechte. Zato na večírek klidně vyrazte v šatičkách jako noční košilka nebo v saténových kalhotkách na punčochách.Zviditelněte kalhotky, spodničky, košilky a živůtky!

Odhalte tajemství svých punčoch a podvazků!

Ze všeho spodního prádla, které má sloužit jako svrchní oblečení, se asi nejvíce ujaly samodržící punčochy a podvazky. I když pro mnohým ženám může připadat nemorální ukazovat podvazky či samodržící ozdobný pásek  navenek,  tak některé celebrity a odvážnější vyznavačky street stylu v nich klidně vyrážejí mezi lidi.


Zbavte se trapných konzumních punčoch!

Pokud chcete odhalit své punčochy, punčocháče nebo podvazky, rychle zapomeňte na ty levné. Volit musíte nejen zajímavé vzory a luxusní materiály, ale také hlídat kvalitu provedení. Směle můžete sázet na vzory, proužky, děrování. Punčochy se samodržícími pásky může nosit jako nadkolenky na punčocháče tělové barvy.


Možná řeknete proč se zbavovat svých starých dobrých a levných punčoch, když je může nosit Sienna Miller? Důkazem toho je následující obrázek, kde Sienna právě odchází z party " pracujících dívek" v New Yorku. Ovšem tady nesmíte zapomenout na dvě věci, pro které se mohla takto "vymódit": tou první je, že to bylo příznačné vzhledem k názvu party, a za druhé, ona je prostě Sienna Miller. Většina žen nejsou žádné celebrity, takže bude lepší, když na tenhle obleček zapomenou.


Inspirujte se celebritami a kreacemi módních magazínů! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama