Obrázek Září:

Víme, jaké trendy účesy sluší mužům v roce 2010 – pojďte se inspirovat!

23. října 2010 v 15:10 | ♦Corny ♦fashion♦ |  Vlasy a účesy
Stejně jako se s novým rokem a měnícími se ročními obdobími obnovují a mění trendy a styly oblečení, mění se s nimi i naše frizúry. Nejen ženy se pak zajímají o novinky ve vlasové módě, ale i muži chtějí mít vymodelované účesy podle posledních trendů. Pojďme se podívat, mezi jakými stylovými a moderními účesy si muži mohou v tomto roce 2010 vybrat.

Účes ála zastřihnutá ofina sluší nejen Chase Crafwordovi

Pokud byla minulý rok v módě zastřihnutá ofina v délce sahající k obočí, tento rok si mohou pánové se svou délkou ofiny pohrát tak, aby celkový střih vlasů co nejlépe seděl tvaru obličeje. A tak si pánové mohou klidně nechat podle své touhy a uvážení zkrátit strany i zadní část vlasů, zatímco jejich ofina zůstane ležérně delší. Muži mají několik způsobů, jak takovou ofinu nosit. Kratší střih ofiny bude působit nevyhraněně a neurčitě, zatímco s delším střihem " hozené ofiny" na stranu muži dávají jasně najevo, že je nejnovější trendy nejen zajímají, ale že je i praktikují. Nejen na stranu si mohou ale ofinu pánové sčesat. Módní, takzvaný "Caesar střih", pojmenovaný podle Julia Caesara, je založen na ofině sčesané směrem do čela. Občas se tomuto střihu říká také Clooneyho střih, v tomto případě střih titulovaný podle kratší ofinky sahající do čela George Clooneymu.

FOTOGALERIE

Modely pánských účesů s kratší zastřihnutou a delší ofinkou

foto_01_ucesy_muzifoto_02_ucesy_muzifoto_03_ucesy_muzi
Strana 1/3<< zpět      |      další >>


Pánové, pokud nad tímto střihem přemýšlíte, je tu ještě jedna důležitá věc, ohledně které byste se měli s vlasovým profesionálem poradit.  A to, jaký sestřih k docílení perfektního klasického stylu zvolit pro vlasy rovné a pro vlasy zvlněné. Pro vlasy rovné se obecně doporučuje nechat vlasy navrchu hlavy delší, pro zvlněné zvolit naopak střih krátký. Pokud máte vysoké čelo, zkuste si uhladit část vlasů ke straně, zatímco druhou část sčesejte dozadu. Pokud byste totiž vlasy sčesali pouze dozadu, na své čelo byste tím rozhodně spíše upozornili. Pomocí některých produktů vlasové kosmetiky můžete na hlavě snadno vykouzlit mokrý look. Je ale třeba zdůraznit, že vytvořit takovýto "uhlazený účes", není nic snadného. Pokaždé se ohledně střihu i úpravy vlasů raději poraďte s profesionálním vlasovým stylistou.
FOTOGALERIE

Model klasických uhlazených střihu je jedním z nejpopulárnějších a nejvlivnějších střihů v roce 2010

foto_01_ucesy_muzifoto_02_ucesy_muzifoto_03_ucesy_muzi
Strana 1/3<< zpět      |      další >>

Přirozený look zdůrazní vaší mužnost

Pokud patříte mezi muže, kteří se o módu a vlasy zajímají, ale moc to na sebe nechcete dát znát, bude se pro vás hodit styl naprosto přirozený. Samozřejmě to neznamená, že si necháte narůst dlouhý vous a už nikdy nepůjdete ke kadeřníkovi. Inspirovat se i v tomto případě můžete opět Georgem Clooneym, který jak vidíte, ví, co mu sluší a poctivě sleduje poslední trendy, tedy i trendy roku 2010. Jak tedy takový přirozený look vypadá? Pokud již na hlavě máte šedivé vlasy, vůbec se nemusíte namáhat si je jakkoliv barvit (nutno podotknout, že upravení, styloví muži vypadají se svými šedinami naprosto sexy - připomeňme si zde opět postavu George Clooneyho). Vlasy si nechávejte pravidelně sestříhávat. Nemusíte ale na nich tvořit nic zvláštního, žádné experimentální sestřihy, prostě klasicky krátké vlasy, které dají vyniknout vašemu tvaru obličeji. 

FOTOGALERIE

Přirozeně upravený look roku 2010

foto_01_ucesy_muzifoto_02_ucesy_muzifoto_03_ucesy_muzi
Strana 1/2<< zpět      |      další >>


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama