Září 2011

TRENDY ŠATY PODZIMU 2011!

22. září 2011 v 16:53 | ♦Kája♦

Samozřejmostí jsou ty nejluxusnější materiály, neotřelé designy a ruční zpracování.

Tak co? Které byste si oblékly a které naopak ne? Pište do komentíků!Proč nemáte svou vysněnou postavu?

6. září 2011 v 16:16 | ♦Kája♦

Sepsala jsem tu 4 nejpravděpodobnější důvody, proč nemáte svou vysněnou postavu:

1.Málo cvičíte

Když málo cvičíte, nebo na to kašlete úplně, tak se nedivte, že potom nehubnete. Musíte se trochu hýbat a ne si pak nadávat. Já doporučuji-sport, sport sport!

2.Nereálné představy

Jestli si myslíte, že za měsíc zhubnete 10 kilo a budete super štíhlá, tak to se pletete.Tak tenhle přístup je vám na nic! Pěkné štíhlé tělo za něco stojí, ale musíte vynaložit nějaké úsilí. Jestli chcete být třeba vyžle (což je hnus!) tak nejezte a nemusíte se ani vůbec pohybovat. A vracíme se opět k 1. věte tohoto odstavce- jestli chcete zhubnout 10 kilo, tak fajn, ale ne za měsíc! Za rok!

3.Málo jídla

Nejlepší je jíst nejmíň 2 krát denně a nejvíc 4 krát denně. Ale jíst 7 krát denně- to už je vážně nezdravé.Ale také je nezdravé za den si vzít jen třeba rajče- to se zhroutí celý metabolismus a břicho si ukládá tuk na horší časy.Řeknu Vám jen jedno-nejezte málo, ale nejezte moc! Pokud patříte mezi jedlíky (při těle a výš), tak zkuste jíst hodně zeleniny- to vám vůbec neuškodí-Jednoduše řečeno-přejídejte se zeleninou.

4. Sázka na ovocnou dietu

Slyšely jste někdy už o ovocné dietě? Tak ji nikdy nezkoušejte! Já a kámoška Vilma jsme ji zkusily, a řeknu Vám, to se prostě nedalo. Ovoce je zdravé a jeden kousek denně do čtrnácté hodiny zdraví jen prospěje.Ovoce však není slaďoučké jen tak.Obsahuje hodně sacharidů, tedy cukrů, takže pozor, večer už ne!

Pravdivé horoskopy!

4. září 2011 v 9:37 | ♦Kája♦

Dala jsem tu zase jen 4 na zítřek!

Býk

Vytvořit kvalitní soutěživé prostředí i ve svém zaměstnání, od kterého očekáváte stále dobré podněty, považujete za normální. Ty se pro vás stanou potřebnou a nehasnoucí hnací silou.

Štír

Dnešní den přinese nesnáze a překážky, které vás hodně roztrpčí. I přízeň osudových možností bude minimální, a přesto je tento dnem novým počátkem či cestou ke změně myšlení.

Blíženci

Díky štěstěně, nakloněné k úspěchu vám nemizí úsměv z tváře. Nedělejte si hlavu se závistí těch, co vám nepřejí, a dál využívejte přízně k prohloubení svého úspěchu.

Beran

I když všechno v těchto dnech stíháte a ještě v klidu dokážete uspokojovat svého náročného partnera, věřte, že i mistr tesař se jednou utne. Dnes se snažte řídit heslem, že hrát si s ohněm se nevyplácí!

Hity!

2. září 2011 v 14:56 | ♦Kája♦ |  Co se poslouchá....

Black eyed peas- Don't stop the party

Don Omar ft. lucenzo - Danza Kuduro

The cranberries-Zombie

Bruno Mars- The lazy song


Obrázek měsíce

1. září 2011 v 13:19 | ♦Kája♦ |  Hot or Not?

Téma: Shooty celebrit

1:

2:

3:

4: